Vítěz III. třídy 2012/13 a 2014/15


Reklamní plochy

Vážení přátelé,
dovolujeme si Vás touto cestou oslovit s nabídkou pronájmu reklamních ploch na fotbalovém hřišti v Soběhrdech. Hřiště se nachází u frekventované silnice s průjezdností kolem 2500 aut za den oběma směry a poskytuje tak ideální prostor pro zviditelnění Vaší společnosti. Chytře umístěná venkovní reklama k Vám dovede zákazníky, kteří Vás hledají, připomene Vás zákazníkům, kteří Vás znají a představí Vás těm, kteří mohou Vaše služby potřebovat. Krátce řečeno „budete vidět“. Mezi výhody takto umístěné reklamy patří:

- Působení 24 hodin denně
- Možnost jak zacílit reklamu na danou lokalitu a region
- Upoutání pozornosti
- Opakující se efekt (potenciální klient je vystaven vlivu reklamy pokaždé, když jede kolem), který je důležitý pro budování povědomí o značce
Naše reklamní plochy již využily velké firmy jako UVT či RE/MAX. Takto získané prostředky budou použity výhradně pro potřeby klubu a materiální zabezpečení mládežnických mužstev. Výše příspěvku záleží na velikosti reklamy a formy dohodnuté spolupráce. V případě Vašeho zájmu se, prosím, obracejte na předsedu FK Martina Priknera (fksobehrdy@gmail.com, tel. 737 873 163).

S poděkováním,
Výbor Fotbalového klubu Soběhrdy