Z Lešan přivážíme tři body

24.10.2023 17:47

V sobotu nás čekal zápas v Lešanech, do kterého jsme vkročili velmi dobře. Už ve 4. minutě Pavel Vašák skóroval. Jeho branka ale nebyla kvůli ofsajdu uznána. V první půli byly šance na obou stranách. Domácí byli nebezpeční zejména z rohových kopů, které se nám nedařilo bránit a několikrát nás musel podržet brankář Jan Růžička. Ani nám se ale nedařilo skórovat. Ať už se jednalo o střely z dálky, nebo o akce, které vedly do pokutového území soupeře, nedařilo se nám překonat domácího bránkáře, který předávděl skvělý výkon. V závěru první půle jsme už dominovali my. Na bránu Lešan létala jedna střela za druhou, ale gól jsme nevstřelili. První poločas skončil 0:0 i přes velké množství šancí na obou stranách.

Druhá půle začala ve stejném duchu jako skončila první. Na domácí jsme stále vyvíjeli tlak, ale dostat míč za záda brankáře se nám zdálo nemožné. Zlom přišel v 53. minutě po naší kombinaci u pravé lajny. Balón se nám podařilo dostat až k pokutovému území, kde si ho převzal Michal Řepásek a přihrál na úplně volného Michala Bohatu, který už nezaváhal a vstřelil první gól zápasu. Po této brance jsme na nic nečekali a hned jsme se snažili vstřelit další. To se nám podařilo o čtvrt hodiny později a byl u toho opět Michal Bohata. Ten prošel do pokutového území, odkud přihrál před bránu a střídající Jakub Jakubec uklízel balón za záda brankáře. Po zbytek zápasu jsme stále drželi balón na našich kopačkách a domácí nepouštěli do žádných větší příležitostí. Naopak jsme si stále vytvářeli další šance, které se nám ale nepodařilo proměnit a zápas tak skončil 0:2. Toto vítězství nás posouvá na 5. místo v tabulce. Více informací zde.