Vyřazení z poháru po odevzdaném výkonu

03.06.2009 21:01

Naše "áčko" dnes nastoupilo v semifinále poháru OFS na hřišti o soutěž výš hrajícího Struhařova. V prvním poločase jsme se soupeřem drželi krok a měli územní převahu. Naše akce však končily na vápně. Dostali jsme se do jediné gólové příležitosti, ale Pavel Procházka v úniku na gólmana nevyzrál. Soupeř se dostával do brejků a z jednoho hlavou udeřil.

Druhý poločas jsme podali naprosto odevzdaný výkon, byli jsme u všeho pozdě a ve všech herních činnostech jsme za soupeřem zaostávali. Jediný světlý moment, který volal po gólu, bylo břevno Jakuba Bartíka. Poté už měl míč na kopačkách jen soupeř, dostal se do dalších příležitostí, ze kterých dvakrát skóroval a zaslouženě si tak po vítězství 3-0 vybojoval postup do finále. Nutno podotknout, že už postup do semifinále je historicky nejlepší výsledek Soběhrd v tomto poháru. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Níže nabízíme cestu "áčka" až do semifinále poháru OFS.

1. kolo: Zaječice-FK Soběhrdy 0:12 (0:6)

2. kolo: FK Soběhrdy-Postupice 1:0 (0:0)

3. kolo: FK Soběhrdy-Divišov 1:0 (0:0)

semifinále: Struhařov-FK Soběhrdy 3:0 (1:0)