Vítězná šňůra "áčka" pokračuje, "béčko" opět prohrálo

07.09.2008 13:13

Náš "A" team nastoupil o tomto víkendu k zápasu v Heřmaničkách, kde zvítězil 3-0. Zápas byl ve znamení spousty našich neproměněných šancí. V prvním poločase se trefil hlavou Jakub Bartík a nedlouho poté ho napodobil i Tomáš Rozehnal a dal tak našemu mužstvu klid do druhého poločasu. V něm jsme přidali ještě třetí gól, na konto si ho připsal Milan Murgač, který skóroval rovněž hlavou. Více informací najdete zde. Fotky ve Fotogalerii.

"Béčko" nastoupilo k prvnímu domácímu zápasu proti Jankovu. Bohužel podlehlo 2-0, zápas to byl vyrovnaný, ale opět rozhodly naše dvě hrubé chyby v obraně. Více informací zde. Fotky ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Heřmaničky-FK Soběhrdy 0-3 (0-2)

FK Soběhrdy B-Jankov 0-2 (0-1)

FK Soběhrdy přípravka-Olbramovice 6-1 (2-0)