Vítězná rozlučka "B" teamu s podzimem

16.11.2008 14:20

Dnes se naše "béčko" utkalo na domácí půdě s celkem Úročnice B. První poločas jsme měli, až na pár vypadnutí z tempa,  celý ve své režii. První gól vstřelil s notnou dávkou štěstí Jakub Bartík. O druhý gól se postaral ze samostatného úniku Roman Šťastný. Vypracovali jsme si ještě pár šancí, které se nám ovšem nepodařilo proměnit. Nutno podotknout, že i soupeř si jednu stoprocentní příležitost vypracoval, ale díky skvělému zákroku Luboše Bartíka jsme gól nedostali. Ve druhém poločase jsme přidali třetí gól zásluhou Josefa Fadlera a zdálo se být rozhodnuto. Bohužel jsme vlastními chybami a liknavostí v zakončení zápas zdramatizovali. Soupeř toho využil a vstřelil rychlé dva góly. Naštěstí těsně před koncem Roman Šťastný podruhé v zápase rozvlnil síť a pečetil tak výsledek na 4-2. Více informací zde. Pár fotek ze zápasu ke shlédnutí zde.

Výsledky našich týmů o víkendu: Mezno-FK Soběhrdy 2-1 (2-1)

FK Soběhrdy B-Úročnice B 4-2 (2-0)