V posledním podzimní zápase "áčko" uspělo

15.11.2023 16:37

V neděli nás čekalo poslední podzimní utkání, které jsme odehráli na domácí půdě proti Úročnici. Zápas pro nás začal velmi dobře. Už v 5. minutě poslal Michal Bohata centr do pokutového území, kde přesně našel Jiřího Kaňku, který hlavou umístil balón k levé tyči. O dvě minuty později jsme naše vedení zvýšili. Jakub Bartík poslal míč na Pavla Vašáka a ten jej umístil za záda brankáře. V 16. minutě jsme se dočkali další branky. Jiří Kaňka si převzal balón a mířil s ním na bránu soupeře. Z hranice pokutového území vystřelil a míč zamířil přesně k levé tyči. Hosté se dostali k první větší šanci až v 25. minutě, ale Jan Růžička si s nebezpečnou střelou poradil. O tři minuty později jsme se mohli znovu radovat. Michal Bohata prostrčil balón na Ondřeje Fadlera, který se ocitl sám před brankářem a zakončil na zadní tyč. I přes velké vedení jsme v tlaku pokračovali a do konce první půle jsme vstřelili ještě jeden gól, který ale nebyl kvůli ofsajdu uznán. V první půli jsme měli ještě několik šancí, které však neskončily gólem a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 4:0.

Druhá půle už byla více rozkouskovaná, ale stále jsme měli zápas pod kontrolou. Pátého gólu jsme se dočkali v 75. minutě. Jakub Bartík zahrával přímý kop a jeho centr skončil u Michala Bohaty, který hlavou překonal brankáře. O deset minut později jsme zahrávali další přímý kop. Tentokrát se k němu postavil Martin Prikner a vyslal střelu do levého rohu, na kterou si brankář sice sáhl, ale balón vyrazit nedokázal. V závěru utkání se podařilo hostům snížit na konečných 6:1 a z utkání máme zcela zasloužené tři body. Více informací zde.

Díky skvělým výsledkům v posledních zápasech tak přezimujeme na 5. místě tabulky.