V poslední přípravě remizovalo áčko v Maršovicích

18.03.2012 20:24

V sobotu nastoupilo naše družstvo k přátelskému utkání na půdě Maršovic. Na rozdíl od předchozích přípravných zápasů jsme se sešli téměř v kompletní sestavě, nedoplňované z B-teamu. První půle byla z naší strany tou povedenější. Kombinaci jsme se snažili rozvíjet už odzadu a to i přes nezpůsobilý terén. Skóre otevřel Tomáš Rozehnal prosazením se po rohovém kopu. Brzy však bylo srovnáno a to nešťastným sražením balónu do vlastní branky. Druhá půle už příliš fotbalovosti nepřinesla. Dvakrát jsme propadli v bránění a výsledkem byly 2 góly soupeře. Nepříznivý stav jsme nakonec zvrátili a korigovali na konečných 3:3 po trefách Pavla Procházky a Milana Murgače. V zápase se rovněž poprvé představila nová posila týmu Dušan Murgač. Více informací zde.