Starší žáci vezou 3 body z Čerčan, přípravka neměla proti Vlašimi A šanci

07.05.2018 10:23

Starší žáci nastoupili v Čerčanech proti složenému týmu Nespek a Čerčan. O výsledku jsme rozhodli už v prvním poločase, když střelecky úřadoval hlavně Michal Dumský, který vstřelil 4 z našich 5 branek. O pátou branku se postaral Luboš Kuchta.

Ve druhém poločase jsme se prosadili ještě dvakrát, když Michal Dumský vstřelil svou pátou branku v zápase a trefil se také kapitán Adam Povolný. Utkání jsme tak vyhráli 7:2 a jsme na druhém místě v tabulce. Více informací zde.

Přípravka byla proti Vlašimi A v roli velkého outsidera. V prvním poločase nenechali vlašimští nikoho na pochybách, kdo bude v utkání kralovat a vyhráli ho 8:1. Ve druhé půli už jsme s hosty sehráli vyrovnanější partii a prohráli jí pouze 4:3. Po výsledku 12:4 tak 3 body putují do Vlašimi. Hattrick vstřelil Marek Provazník a jednu branku dala kapitánka Eliška Kotková. Přípravka se nachází na 10. místě jarní A skupiny Okresního přeboru. Více informací zde.