Starší žáci přetlačili složený tým Křivsoudova a Čechtic v souboji o druhé místo

15.10.2018 16:37

Starší žáci jeli do Křivsoudova uhájit druhou příčku v tabulce. Přivítal nás pěkný trávník a silný vítr. V první půli po větru jsme hráče nabádali ke střelbě, zejména kanón Jardy Rady jsme chtěli využít ke skolení soupeře. Nakonec zvítězil fotbalový um nad hrubou silou. Luboš Kuchta zatáhl míč po straně a předložil Pavlu Vašákovi před bránu 0:1. Soupeř pak našel dvě skuliny v naší obraně a otočil skóre na 2:1. Před pauzou se protáhl kolem tří obránců pomalu až do televizních zpráv Standa Rezek a borec na konec vyrovnal na 2:2.
Ve druhém poločase hrál první housle střelec Luboš Kuchta a první klarinet nahrávač Pája Vašák. Tři přihrávky ze středu za obranu a kapitánův hattrick znamenal vedení 2:5 pro hosty!
Domácím se povedlo už jen korigovat na 3:5.
Náš tým potřebuje takové zápasy s lepšími soupeři a dokáže s nimi nejen hrát pěkný fotbal, ale i zápas otočit a vyhrát. Více informací zde.