Špatná série "A" teamu pokračuje, "béčko" vyhrálo

12.10.2008 16:39

Včera hrál náš "B" team v Křečovicích. Povinné 3 body jsme nakonec přivezli. První poločas skončil 1-1, když se trefil Zdeněk Šašek. Ve druhém poločase jsme soupeři nasázeli 3 góly, trefil se dvakrát Milan Murgač, jednoho dával z penalty a jednou Josef Fadler. Více informací zde.

"Áčko" se dnes utkalo na domácí půdě se silným celkem Bystřice. Doufali jsme v přerušení série dvou porážek v řadě. Bohužel se nám to nepodařilo, hlavně kvůli prvnímu poločasu, ve kterém jsme dostali dva školácké góly. V druhé půli jsme zabrali, stačilo to jen na dočasné vyrovnání. Trefil se Tomáš Vilímek levou nohou a druhý gól přidal tentýž hráč ze značky pokutového kopu, který se kopal po faulu na Jakuba Bartíka. Protože jsme chtěli vyhrát, tak jsme i nadále soupeře tlačili i s tím rizikem, že necháme zadní vrátka otevřená. Bohužel jsme po jednom z brejků soupeře inkasovali potřetí a černá série tak dále pokračuje. Více informací zde.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Bystřice 2-3 (0-2)

Křečovice-FK Soběhrdy B 1-4 (1-1)

FK Soběhrdy přípravka-Kosová Hora 0-5 (0-3)