Soběhrdská mašina dál válcuje soupeře

14.09.2008 13:09

Dnešní domácí utkání našeho "A" teamu s Maršovicemi B se zvrhlo v gólové hody našich borců. V prvním poločase během 15 minut skórovali Jakub Bartík, Tomáš Rozehnal a Filip Müller. Do konce poločasu stihl přidat svůj druhý gól Tomáš Rozehnal. Hosté pouze nakopávali míče dopředu a žádnou šanci si nevytvořili. Ve druhém poločase exhibice pokračovala, třikrát se trefil Jakub Bartík a jeden gól dal Filip Müller. Skóre se zastavilo na stavu 8:0. Doufejme, že skvělé výkony našeho týmu přitáhnou na domácí zápasy více diváků. Další informace zde. Pár fotek ze zápasu najdete ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Maršovice B 8-0 (4-0)

Pecerady-FK Soběhrdy B 3-3 (1-3)

FK Soběhrdy přípravka-Vrchotovy Janovice 0-7 (0-5)