Smršť ve druhém poločase přinesla "áčku" vítězství

12.04.2009 13:27

Naše "áčko" nastoupilo dnes na domácí půdě proti poslednímu celku tabulky Heřmaničkám. Mužstvo se poprvé před domácími fanoušky předvedlo v nových dresech, které byly konečně vítězně pokřtěny. V brance musel zraněného Pavla Kováře zaskočit Luboš Bartík. Prvním poločasem jsme se vyloženě protrápili. Přesto se nám povedlo ze začátku vstřelit gól, když poslední kdo se dotkl balonu při cestě do sítě byl Jakub Bartík. Je potřeba připomenout zranění Filipa Müllera, které naštěstí nebylo tak vážné, jak se zdálo.

Druhý poločas soupeř naprosto odpadnul a naši borci si s chutí zastříleli. Na 2-0 zvyšoval Milan Murgač křížnou střelou po samostatném úniku. Poté se prezentoval výstavní ránou Tomáš Vilímek 3-0, dále se trefil podruhé v zápase Jakub Bartík střelou pod břevno. Tentýž hráč završil hattrick, když zblízka doklepával míč do prázdné brány. Na konečných 6-0 pečetil Tomáš Vilímek po velké chybě brankáře, který ho trefil při odkopu od brány. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Heřmaničky 6-0 (1-0)

Jankov-FK Soběhrdy B 4-2 (2-0)

Olbramovice-FK Soběhrdy přípravka 3-2 (1-1)