Smolný den soběhrdského fotbalu završilo "béčko"

11.04.2009 20:18

"B" team dnes nastoupil ke svému utkání na půdě druhého celku tabulky Jankova. V prvním poločase byla hra plná nepřesností, odehrávala se převážně ve středu pole a ani jeden ze soupeřů se nedokázal sám dostat do šance. Bohužel jsme dvěma hrubýma chybama darovali soupeři pohodlný náskok dvou gólů.

Druhá půle byla co se týče kvality hry podobná té první. Nutno podotknout, že domácí byli po celý zápas lepším týmem. Na začátku druhého poločasu se trefili potřetí. Jakous takous naději vykřesal Jakub Bartík, když se trefil z přímého kopu. Domácí rychle odpověděli čtvrtým gólem. Kosmetickou úpravu skóre udělal opět ze standartní situace hlavou Tomáš Vilímek, po centru Jakuba Bartíka. Utkání tak skončilo výsledkem 4-2. Více informací zde. Fotky si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.