Remíza proti Ratměřicím

21.03.2009 21:05

Dnes naše mužstvo odehrálo pravděpodobně poslední přátelské utkání před startem jarní části soutěže. Soupeřem nám byl tým Ratměřic, který hraje vlašimskou skupinu třetí třídy. Utkání se odehrálo ve Voticích na umělé trávě. V prvním poločase jsme měli ze začátku znatelnou převahu, ale ne a ne se dostat do šance. Postupně soupeř začal vyrovnávat hru. Nám se však podařilo náhle udeřit, když jsme asi 5 minut před koncem poločasu vstřelili vedoucí gól, po skrumáži před brankou se prosadil Jakub Bartík. Ve druhém poločase jsme znatelně polevili, nebyli důrazní v osobních soubojích a to se nám dvakrát vymstilo. Soupeř dvěma góly z rohů otočil vývoj utkání. Oběma celkům poté začaly ubývat síly a tak tempo hry znatelně ochablo. Nám se však opět podařilo těsně před koncem zápasu srovnat na 2-2, když Jakub Bartík střelou z hranice vápna překvapil gólmana. Více informací zde.