Remíza "áčka" ve Václavicích

13.06.2009 20:27

Naše "áčko" dnes nastoupilo na nepopulárním hřišti Václavic. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, protože soupeř je na pokraji sestupu a tak jsme museli počítat se vším. K zápasu jsme nastoupili pouze ve 12 hráčích, když chyběli Luboš Kopecký, Tomáš Vilímek a Jiří Fulín. V prvním poločase jsme byli nedůrazní, nechávali soupeři hodně prostoru a přizpůsobili se hře domácích, která se omezovala jen na nakopávané balony. První gól zápasu padl do naší sítě po nedůrazu ve vápně. Podařilo se nám vyrovnat, když Jakub Bartík ve skluzu poslal míč kolem brankáře. Bohužel ani to nás nepovzbudilo a vzápětí jsme inkasovali z penalty druhý gól. Do konce poločasu jsme se ještě dvakrát dostali do brejku, z prvního Jakub Bartík střelou podél gólmana vyrovnal a z druhého si tentýž hráč dal balón daleko od nohy a vedoucí gól tak nepřidal.

Ve druhém poločase se nám nedařilo stejně jako v prvním. Hrozili jsme pouze z brejků a začalo se dít to, čeho jsme se báli. Rozhodčí zcela nepokrytě tlačil domácí dopředu. I přes tento handicap, kdy domácí hráli prakticky ve 12 hráčích se nám podařilo vstřelit třetí branku. Pavel Procházka zatáhl míč k brankové čáře, vrátil ho na nabíhajícího Dušana Heidlera, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Soupeř však stihl rychle vyrovnat, když se trefil z přímého kopu do protipohybu brankáře. Zápas tak skončil remízou 3-3. Více informací zde.