Remíza 2-2 v Nespekách

04.04.2009 16:13

Naše "áčko" dnes zavítalo na půdu druhého celku tabulky Nespek B. Do utkání jsme šli s cílem zlepšit výkon z předchozího zápasu v Krhanicích. Bohužel se nám to moc nepodařilo. V první půli byla hra hodně rozháraná a postrádala pohledné akce. Začátek nám nevyšel, po odraženém balonu z rohu jsme nechali soupeře vystřelit a následně dvakrát dorážet a domácí míč do sítě nakonec dotlačili. Do konce poločasu jsme ještě stihli vyrovnat, když se k přímému kopu postavil Jakub Bartík a nádhernou střelou poslal míč od břevna do brány. Historie se ovšem opakovala, pár minut po našem vyrovnávacím gólu přišel brejk soupeře a skóre po poločase tak bylo 2-1 pro domácí.

Hned na začátku druhé půle jsme dostali daší ránu, když byl po velice přísné druhé žluté kartě vyloučen náš kapitán Tomáš Procházka. Poté jsme museli trochu otevřít hru a soupeř chodil často do nebezpečných brejků, jen neschopnost domácích v koncovce nás zachránila od další pohromy. Navzdory oslabení jsme se často tlačili do koncovky, dvě velké šance jsme prováhali, až ta třetí vyšla, když si Jakub Bartík vyměnil míč se střídajícím Milanem Murgačem a po pohledné akci vyrovnal prvně jmenovaný na konečných 2-2. Další informace zde.