Prohra přípravky, smolná remíza "B" teamu

13.09.2008 19:54

Přípravka dnes nezopakovalo předchozí vítězství a po 5 gólech v prvním poločase prohrála doma s týmem Vrchotových Janovic 0-7. Více informací v Odehraných zápasech přípravky.

"B" team hrál svůj třetí zápas v Peceradech, které do této doby neztratily ani bod. V prvním poločase jsme si zásluhou 2 gólů Jakuba Bartíka a jednoho Josefa Fadlera vytvořili tříbrankový náskok, bohužel jsme ještě do konce poločasu smolně inkasovali. Na začátku druhého poločasu jsme dostali druhý gól, přesto jsme drželi výsledek. Ke konci zápasu rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na Milana Murgače a vzápětí nastavil 7 minut nad rámec základní hrací doby. Asi ve čtvrté minutě nastavení jsme inkasovali potřetí, kdy soupeř před vstřelením branky zahrál rukou. Doufejme, že se k nám v příštích zápasech přikloní více štěstí. Další informace v Odehraných zápasech "B" teamu.