Prohra "béčka" s posledními Křečovicemi

17.05.2009 20:46

Naše "béčko" se dnes utkalo na domácí půdě s posledním celkem tabulky Křečovicemi. V prvním poločase bylo naše mužstvo "pánem na hřišti", bohužel se nám z několika slibných šancí nepodařilo vstřelit gól. Ve druhé půli už byla hra našeho týmu velice vlažná a soupeř jí potrestal krásnou střelou z dálky do horního rohu branky. Tento gól byl nakonec rozhodující a znamenal naší prohru 1-0. Jediné, co se vydařilo, byly následné oslavy narození potomků Dušana Heidlera a Milana Pohunka. Více informací zde. Fotky ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Bystřice-FK Soběhrdy 2-3 (1-1)

FK Soběhrdy B-Křečovice 0-1 (0-0)

Kosova Hora-FK Soběhrdy přípravka 3-0 (1-0)