Přípravka bodovala s Maršovicemi

25.04.2009 12:19

Přípravka se dnes na domácí půdě utkala s celkem Maršovic, který je na 5. místě tabulky před naším mužstvem. První poločas byl velice vyrovnaný, oba soupeři se nemohli dostat do koncovky. Chyběla lepší finální přihrávka. Ve druhé půli se nám na začátku podařilo vstřelit gól, když se trefil z přímého kopu pod břevno Ladislav Kuchta. Poté jsme bojovali a drželi slibný výsledek. Velice nás podržel golman Martin Stareček, který zlikvidoval 3 stoprocentní šance. Na 2-0 mohl zvýšit Filip Hák, chyběla však trocha štěstí. Bohužel asi 5 minut před koncem soupeř po rohu vyrovnal. I přesto je tento výsledek proti tak silnému celku bezesporu cenný. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.