Přípravka v odloženém zápase těsně porazila Jankov

08.05.2013 12:08

Přípravka se v domácím zápase s Jankovem musela obejít bez dvou nejlepších střelců Michala Dumského a Davida Škvora. Zranění ruky nepustilo do brány Františka Pecha, který se tak posunul do pole. Do branky musel nastoupit Filip Hák, který zejména v závěru zápasu předvedl heroický výkon a byl hlavním strůjcem našeho vítězství. V prvním poločase jsme hráli dobře a vedli jsme 3:1. Posledních 5 minut jsme však vůbec nezvládli a hosté otočili stav na 3:4. Ve druhém poločase jsme opět vstřelili 3 branky a hlavně díky Filipu Hákovi v brance jsme inkasovali jen jednou. Utkání jsme tedy po bojovném výkonu vyhráli 6:5. Hattrick vstřelil Vojtěch Gryc, po brance dali Pavel Vašák, Jiří Kaňka a František Pech. Více informací zde.