Přípravka v dalších 2 zápasech nastřílela soupeřům 27 branek

27.04.2017 11:40

Přípravka má za sebou další dva zápasy. Z prohry v Benešově si jí podařilo rychle oklepat a na domácí půdě jasně přehrála Křečovice. Střelecky se dařilo Pavlu Vašákovi, který soupeřovu síť zatížil 5 zásahy. Velký střelecký apetit také prokázal do té doby sváteční střelec Tomáš Kuchta, který ve druhém poločase stihl čistý hattrick v rozmezí dvou minut! Zápas skončil jasným vítězstvím 13:0! Více informací zde.

V dalším zápase zajížděla přípravka na derby do Teplýšovic. Domácím se v jarní části sezony dařilo, čekal se bojovný zápas plný osobních soubojů. V 6. minutě nás Kuba Lejček poslal do vedení, které se postupně zvyšovalo. Domácím hráčům zápas asi nevyšel úplně podle představ. Našim borcům se naopak dařila kombinace a i přes absenci několika hráčů se nám podařilo jasně zvítězit. Více informací zde.