Přípravka slaví první výhru

12.10.2023 18:26

Minulý čtvrtek přivítala přípravka Olbramovice. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a po první půli jsme odcházeli do kabin s vedením 5:2. Druhá půle přinesla ještě více gólů a zápas skončil první výhrou v této sozóně 12:8. Pětkrát se trefil Sebastián Kopecký. Více informací zde.

Už v úterý čekal přípravku další zápas proti Bystřici. V první půli jsme se snažili držet krok, ale ve druhé už byl soupeř výrazně lepší a zápas skončil porážkou 3:17. Dva góly opět přidal Sebastián Kopecký a jednou se trefil Max Muller. Více informací zde.

Mladší žáci přivítali o víkendu spojené družstvo Ratměřic a Popovic. Zápas se žákům nevyvedl a skončil porážkou 0:5. Více informací zde.

Starší žáci nastoupili proti spojenému týmu Vracovic a Kondrace. Po první půli jsme sice prohrávali 1:2, ale ve druhé půli jsme více zabrali a ze zápasu máme bod po remíze 3:3. Dvakrát se trefil Jáchym Šremer a jednou Jan Kaprálek. Více informací zde.