Přípravka skončila na futsalovém turnaji v Bystřici na 4. místě

26.02.2013 18:27

Po roce jsme se opět zúčastnili turnaje ve futsale přípravek, kde jsme obhajovali loňské 3.místo.

Hned v prvním zápase jsme nastoupili proti mužstvu domácích SK Bystřice a po relativně vyrovnaném prvním poločase jsme nezvládli koncovku a prohráli 5:1, naším jediným střelcem byl David Škvor.

Náš druhý zápas byl takřka jako přes kopírák podobný tomu prvnímu a i přes snahu celého mužstva jsme prohráli 4:1 s mužstvem Sedlec-Prčice. Střelec našeho jediného úspěchu byl tentokráte Vojtěch Gryc.

V našem třetím vystoupení jsme nastoupili proti pozdějším vítězům mužstvu z Olbramovic. Zde se jednoznačně projevila věková a výšková převaha našeho soupeře, a ačkoli jsme po prvním poločase za velké podpory diváků drželi slušný výsledek 3:1, konečný výsledek byl pro nás značně nelichotivý a to 12:2 – naším jediným střelcem v tomto zápase byl David Škvor.

Nakonec patří poděkování všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili a poprali se nejen se soupeři, ale i s nepřízní počasí, která nás od rána doprovázela.