Přípravka si poradila se zatím nejsilnějším soupeřem

15.10.2018 11:00

V úterním odpoledni dne 9.10.2018 od 17:00 nás již tradičně čekal přeložený zápas. Trenéři se stále musejí obejít bez dlouhodobě zraněných a nemocných Nikči a Pepsona. Na soběhrdskou horkou půdu přijel silný soupeř z Nespek, který se mohl opřít o dobré výsledky a to 4x výhry, 1x remíza a 1x porážka. Naše vizitka z předchozích zápasů také mluví sama za sebe a to dosavadní neporazitelnost. Tyto aspekty nasvědčovaly tomu, že nás čeká těžký zápas a fanoušek uvidí vyrovnané utkání. Do zápasu jsme šli s tím, že budeme hrát ze zabezpečené obrany a náš útok bude napadat rozehrávky soupeře. Vše, co jsme si v kabině řekli, jsme do puntíku dodrželi. Odměnou nám bylo v prvním poločase čisté konto a navíc jeden vstřelený gól 1:0. S naší hrou jsme pokračovali i v druhém poločase, kdy soupeř hru otevíral za účelem vyrovnání a to se mu vymstilo. Využili jsme otevřenou hru soupeře a navýšili naše vedení na konečných 4:0.
Trenéři jsou hrdí na tým a musejí ho pochválit, jak si v těžké zkoušce poradil. Zápas jsme zvládli výborně takticky i po fyzické stránce. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.