Přípravka prošla podzimní část soutěže bez ztráty bodu a vyhrála svou skupinu!

30.10.2018 09:47

Poslední zápas přípravky tohoto podzimu proběhl za dosud nezvykle chladného a deštivého počasí. Do boje vyrazilo našich 7 statečných, tzn. na střídání byl pouze jeden hráč. První poločas se nám vůbec nepovedl, soupeř byl rychlejší, důraznější a v osobních soubojích vítězný. Nechali jsme se ukolébat jistým prvním místem tabulky a pocitem neporazitelnosti. Naše obrana několikrát zaváhala a musel nás zachraňovat gólman Vojta Mařík. I přesto jsme ve 20. minutě inkasovali gól a poločas prohráli 0:1. Po důrazné domluvě v kabině do druhého poločasu nastupovalo jiné, lepší mužstvo. Situaci na hřišti jsme ovládli a začali určovat tempo hry a zvyšovat tlak na soupeře, což vyústilo ve vyrovnávací gól Kuby Machače ve 27. minutě a otočení skóre v nás prospěch 2:1 Pepou Provazníkem ve 35. minutě po krásném centru Adámka Svobody. Poříčí ještě jednou zahrozilo, když proti nám byla písknuta penalta za ruku ve vápně. Ale opět nás podržel jistý brankář Vojta Mařík a střelu vyrazil. Hlavně díky němu jsme vyhráli i poslední 9. zápas podzimu a tím vyhráli všechny naše mistrovské zápasy v této podzimní skupině. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.