Příprava začala prvním přátelským utkáním

27.01.2010 21:38

"Áčko" se dnes poprvé po zimní pauze sešlo, aby odehrálo přátelské utkání v Praze na umělé trávě proti celku Kunice B, který je druhý v přeboru Prahy-východ. "Áčko" je trochu zavádějící pojem, protože sestava byla hodně improvizovaná, většina hráčů "A" teamu tráví tento týden na horách. Proti silnému celku jsme dobře začali a aktivně napadali soupeřovu rozehrávku. Brzy jsme se ujali vedení, když Jakub Bartík z přímého kopu našel hlavu Václava Jedličky, který nedal brankáři šanci. Soupeř nedlouho poté dvěma góly otočil skóre. Díky brankáři soupeře, který špatnou rozehrávkou daroval gól Martinu Šaškovi, bylo srovnáno. Do poločasu jsme však ještě jednu branku inkasovali.

Ve druhé půli se projevil deficit ve fyzické kondici našich hráčů a soupeř, který je již několik týdnů v přípravě, na hřišti dominoval. Inkasovali jsme ještě tři branky, sami jsme se prosadili jednou po výstavní střele Milana Bohaty do šibenice a zápas tak skončil prohrou 6-3. Více informací zde.