Poslední zápas "áčka" bodový zisk nepřinesl

15.11.2009 17:04

Včera nastoupilo naše "áčko" v souboji druhého se třetím týmem tabulky na půdě Mezna. Hráče v našem mužstvu trápí nemoci a zranění a tak chyběl Filip Müller, Pavel Procházka, Tomáš Vilímek a Jiří Fulín. V prvním poločase se hrál vyrovnaný bojovný fotbal, který mnoho šancí nepřinesl. Nejnebezpečnější šanci našeho týmu měl Jakub Bartík, ale v rozhodující chvíli podklouzl, úspěšný nebyl ani Tomáš Rozehnal, když gólman minul centr, bohužel Tomáš nedokázal hlavou usměrnit míč do sítě. Druhý poločas jsme začali špatně a po nedůrazu v obraně jsme inkasovali. Navíc se při souboji, který předcházel gólu zranil Pavel Vašák. Ukázalo se, že to byl rozhodující gól zápasu. Soupeř nás nadále tlačil a nenechal nás rozvinout kloudnou akci, která by mohla vést ke gólové šanci. K tomu dopomáhal také velmi nepřesný výkon rozhodčího. Patálie pokračovaly a kvůli zranění musel odstoupit Martin Jonszta a Jakub Bartík. V závěru zápasu nás ještě podržel Pavel Kovář, jehož branku soupeř ostřeloval ze všech možných pozic. Prohra 1-0 tak znamená, že našemu mužstvu patří 3. místo po podzimní části soutěže. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.