Po souboji s Václavicemi zůstávají tři body doma

09.04.2024 18:56

Do zápasu s Václavicemi jsme vstoupili v značně pozměněné sestavě. Do branky se po dlouhé době vrátil Pavel Kovář, v záloze chyběl z důvodu zranění Michal Bohata a do obrané trojice se tentokrát postavil Luboš Kuchta. I přes tyto změny jsme nezačali vůbec špatně. Hned jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale naše koncovka byla bídná. První branka přišla ve 13. minutě. David Ilčisko vybojoval před brankou hostí míč a střelou podél brankáře nás poslal do vedení. V tlaku jsme i nadále pokračovali a byli jsme odměněni v 26. minutě. Patrik Kopecký poslal střílený centr do pokutového území a stoper Václavic si balón nešťastně srazil do vlastní brány. Po této brance ale naše hra upadla. Hosté nás začali přehrávat v středu pole a několikrát nás musel podržet skvělými zákroky Pavel Kovář. Ten však za svá záda žádný balón nepustil a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Druhá půle už tak živá nebyla. Opět jsme si tvořili pěkné šance, ale naše střely povětšinou končily nad bránou. V 70. minutě vstřelil David Ilčisko další branku, ta ale nebyla z důvodu ofsajdu uznána. Jediná změna skóre ve druhé půli přišla až o deset minut později. Petr Krulík střelou k tyči překonal brankáře a zvýšil tak na konečných 3:0. Více informací zde.