Mladší žáci vybojovali bod ze dvou úvodních utkání

11.09.2017 11:20

Mladší žáci v prvním utkání nové sezóny přivítali na domácí půdě soupeře z kategorie nejtěžších Benešov B. V prvním poločase naše mužstvo dokázalo soupeře držet na uzdě a branka ani na jedné straně nepadla. Ve druhé půli už se Benešov dokázal prosadit, vstřelil 3 branky a zvítězil tak 3:0. Více informací zde.

Ve druhém utkání zajížděli mladší žáci na půdu Týnce nad Sázavou. V prvním poločase se domácí dostali do vedení a do kabin si tak odnesli jednobrankový náskok. Ten ve druhém poločase ještě navýšili. Náš tým ale utkání nezabalil a díky Jakubovi Stolařovi snížil na 1:2. Domácí však díky hattricku Matěje Smejtka utekli opět do dvoubrankového vedení. Naši kluci ale ještě zabojovali, Jakub Stolař svou druhou brankou v zápase snížil na 2:3 a minutu před koncem vystřelil našemu mužstvu bod Jakub Lejček. Více informací zde.