Mladší žáci se vracejí z Tichonic s prázdnou

26.10.2023 17:35

Mladší žáci nastoupili v neděli do zápasu v Tichonicích, které mají tým spojený s Kácovem. Po první půli jsme prohrávali o jednu branku 3:2 a stále tak byla možnost zde bodově uspět. Ve druhé půli byli ale domácí gólově úspěšnější a domů tak odjíždíme s prázdnou po porážce 7:5. Více informací zde.

Starší žáci hráli také v neděli, doma proti Choceradům. Na hosty jsme byli tentokrát krátcí a zápas skončil porážkou 1:6. Jedinou branku vstřelil Vojtěch Mařík. Více informací zde.

Přípravku tentokrát čekaly dva těžké zápasy po sobě. První zápas byl taktéž v neděli a to v Teplýšovicích. Utkání skončilo vysokou porážkou 28:0. Více informací zde. Druhý zápas čekal přípravku už v úterý na domácí půdě proti Benešovu. Tento zápas skončil výsledkem 5:22. Třikrát se trefil Sebastián Kopecký a po jednom gólu přidali Jan Eichler a Max Muller. Více informací zde.