Mladší žáci na úvod sezóny i přes několik absencí uspěli

27.08.2018 10:23

Mladší žáci v neděli dopoledne zajížděli na první utkání sezóny do vzdálených Dolních Kralovic. Počítali jsme několik absencí, ale mužstvo
jsme doplnili hráči z přípravky, které budeme využívat celou sezónu. Začátek zápasu byl z obou stran seznamovací, ale po vstřelení gólu
Honzou Mikulandou získalo naše mužstvo jistotu a přehrávalo soupeře. Do konce poločasu jsme přidali ještě dvě branky Kubou Lejčkem a Pavlem Vašákem. Do druhého poločasu jsme vstoupili znovu aktivně a vytvořili jsme si spoustu šancí, několikrát jsme orazítkovali tyče a neustále dobývali soupeřovu branku. Skórovat se nakonec podařilo Marku Provazníkovi a Honzovi Mikulandovi a tak vezeme na začátku sezóny výhru 5:0 z venkovního hřiště. Náš tým předvedl kvalitní kolektivní výkon, kdy bylo na každém hráči vidět, že si fotbal užívá a dává mu své maximum. V příštím kole nás prověří Vlašim B. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.