Mládežnická mužstva byla stoprocentní

19.05.2012 13:27

Jako první zasáhli do víkendových bojů naše mladé naděje. Bohužel opět se nám překrýval termín zápasů a tak musela obě mužstva nastoupit s minimem hráčů. Přípravka přivítala na domácí půdě nepříjemný celek Senohrab. První poločas se nám herně i výsledkově vydařil na výbornou a vyhráli jsme ho 6:2. Ve druhé půli jsme ale možná i díky menšímu počtu hráčů ubrali na tempu a soupeř ještě nepříjemně dotahoval. Zápas jsme však dovedli do vítězného konce a vyhráli jsme 9:6. 4 branky vstřelili David Straka a Jan Mareš, jeden gól přidal David Škvor. Více informací zde.

Mladší žáci odjížděli ve stejném čase do Mezna. S domácím týmem jsme si nakonec v pohodě poradili poměrem 8:1 a navázali tak na vítězství přípravky. Hattrickem se blýsknul Filip Verner, dvě branky vstřelili Dominik Pohunek a Lukáš Dumský a jeden gól si připsal Dušan Murgač. Domácí vstřelili jedinou branku z pokutového kopu. Více informací zde.