Kvůli 3 gólům ve druhé půli "áčko" prohrálo

07.03.2010 11:47

"A" team dnes nastoupil v Jílovém u Prahy na umělé trávě k přátelskému utkání s Úročnicí. V prvním poločase měla více ze hry Úročnice, ale její akce končily buď nepřesnou střelbou z vápna, nebo ztrátou míče. Naše mužstvo se prosazovalo hlavně z brejků. Filip Müller v jedné z akcí obral stopera o míč, postupoval ze strany na brankáře, branku však minul.

Druhý poločas se nesl jednoznačně v duchu převahy Úročnice. Prohrávali jsme osobní souboje a soupeř z toho těžil. Gólové akce přišly po rychlých protiútocích, kdy jsme se nestačili vrátit do obrany. Podobnými způsoby skóroval soupeř třikrát. Náš tým ohrožoval branku soupeře pouze sporadicky. Jakub Bartík donutil nebezpečnou střelou brankáře k těžkému zákroku. Tentýž hráč pak kosmeticky upravil skóre, když překvapil špatně postaveného gólmana a přehodil ho střelou z dálky. Utkání jsme tedy prohráli 1-3. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.