Konečně devítibodový víkend!!!

03.05.2009 14:20

Přípravka dnes dopoledne nastoupila na hřišti devátého celku tabulky Úročnice a navázala na včerejší vítězství "áčka" na tomtéž hřišti. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem, měli jsme vstřelit nejméně pět gólů, bohužel naši hráči neměli svůj den. Jediný, kdo se trefil byl Dominik Pohunek, který se nejlépe zorientoval po rohu. Ve druhé půli byla hra oboustranně velmi rozháraná a náš výkon měl daleko k ideálu. I přesto jsme ale jednobrankové vítězství udrželi a přivezli si cenné tři body. Více informací zde.

"B" team nastoupil doma proti Václavicím B s jasným cílem zvítězit. Klíčovou pro vývoj utkání se ukázala situace ze 7. minuty, když Martin Straka ve vápně fauloval a rozhodčí odpískal pokutový kop. Ten bravurně zlikvidoval Michal Blažek. V první půli se nám podařilo dvakrát skórovat, trefili se Jiří Fulín a tečovanou střelou David Temer. Ve druhém poločase jsme si hlídali vedení. Ke konci zápasu jsme ještě potěšili fanoušky dalšími dvěma brankami. Josef Fadler našel ukázkovou přihrávkou Jakuba Bartíka, který přehodil brankáře a zvýšil na 3-0. Pomyslná třešnička na dortu přišla po zákroku na Milana Bohatu ve vápně soupeře. K penaltě se postavil hrdina zápasu brankář Michal Blažek a uzavřel skóre zápasu na 4-0. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Úročnice-FK Soběhrdy 0-1 (0-1)

FK Soběhrdy B-Václavice B 4-0 (2-0)

Úročnice-FK Soběhrdy přípravka 0-1 (0-1)