Jasné vítězství "áčka" proti Týnci nad Sázavou B

24.05.2009 16:50

Naše "áčko" dnes nastoupilo k domácímu utkání proti Týnci nad Sázavou B. V sestavě se po delší pauze zaviněné zraněním objevil i Filip Müller. První poločas se proměnil ve festival našich zahozených šancí. Dařilo se nám mít balon častěji na svých kopačkách, vytvářet si slibné příležitosti, ale v koncovce jsme se trápili. Střeleckou smůlu jsme protrhli až ke konci poločasu, když Tomáš Vilímek trefil z přímého kopu břevno, míč se odrazil na brankovou čáru, kde byl připravený Filip Müller, který ještě lehce zahrál na nervy všech přihlížejících a o břevno poslal míč do brány.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zvýšit důraz v koncovce a přidat další góly. To se podařilo celkem třikrát. Nejprve se trefil Tomáš Vilímek, když gólman podcenil jeho střelu z dálky a ta mu proklouzla pod rukavicemi. Tentýž hráč přidal další gól jistě proměněnou penaltou po faulu na Jakuba Bartíka. Skóre završil do prázdné brány Filip Müller, kterému předložil míč jako na "zlatém podnose" Pavel Procházka. Poté nám začaly vinou velkého vedra docházet síly a soupeř stihl ještě zkorigovat na konečných 4-1. Více informací zde. Fotky naleznete ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Týnec n/Sáz. B 4-1 (1-0)

Bukovany-FK Soběhrdy B 0-2 (0-2)

FK Soběhrdy přípravka-Čerčany B 0-3 (0-1)