Gólová přestřelka v Krhanicích

25.09.2023 16:12

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře. Už v osmé minutě jsme obdrželi gól po střele zpoza vápna. Nás brankář neměl šanci. Snažili jsme se vyrovnat. Nejprve se dostal ke střele Michal Bohata, který ale přestřelil. Následně jsme měli možnost rohového kopu. Po zmatku v pokutovém území se dostal k zakončení Jakub Bartík, ale neměl ideální pozici a s jeho střelou si nakonec poradil brankář Krhanic. Ve 20. minutě domácí navyšovali svůj náskok. Útočník Krhanic dostal přihrávku za obranu a řítil se sám na našeho brankáře, který byl v tu chvíli bezmocný. Ve 28. minutě se dostal na polovině hřiště k balónu Tomáš Fulín, který si vedl balón po lajně až k pokutovému území a rozhodl se zakončit. Brakráře se mu podařilo překonat a snížil tak stav utkání na 2:1. Domácí se snažili rychle odpovědět. Nejprve musel zasahovat Martin Kypta, když fantasticky vyrazil střelu, která mířila přesně k tyči. V 32. minutě se ale opět radovali domácí. Útočník Krhanic se opět ocitl sám před brankářem a znovu skóroval. Skóre jsme ale rychle snížili po akci Jakuba Bartíka, který prostrčil balón za obranu na Michala Bohatu a ten střelou na zadní tyč skóroval. Domácí ale během chvíle opět navýšili svůj náskok na dva góly. Ná střelu do levého horního rohu náš brankář nedosáhl a stav utkání byl 4:2. V závěru první půle jsme si vytvořili několik příležitostí, ale gól se nám vsítit nepodařilo.

Druhá půle začala ještě hůře než ta první. Už v 48. minutě jsme inkasovali další branku. I když jsme se dostávali více do hry, do žádné vyložené příležitosti jsme se nedostali. Naše pokusy z dálky mířily nad bránu a do pokutového území se nám nedařilo proniknout. Další důležitý okamžik přišel v 62. minutě, kdy měli domácí po zákroku Filipa Sobotky možnost zahrávat penaltu. Jiří Moulík se postavil k exekuci a opět se nemýlil. Domácí po tomto gólu lehce polevili a i díky našim střídáním jsme byli aktivnější. Snížit skóre se nám podařilo v 67. minutě. Michal Bohata zahrával přímý kop, který brankář sice vyrazil, ale k odraženému balónu se jako první dostal David Ilčisko a skóroval. V 72. minutě se nám opět podařilo snížit vedení domácích. Po rohovém kopu se dostal k balónu Martin Prikner a hlavou ho poslal za záda brankáře. O 4 minuty později jsme měli možnost zahrávat přímý kop. K tomu se postavil Martin Prikner a poslal balón na Michala Řepáska, který razantní střelou k levé tyčce překonal brankáře a skóre bylo rázem 6:5. Ke konci zápasu jsme na domácí vyvinuli obrovský tlak a snažili se vyrovnat. Z obou stran létaly centry, ale mezi tři tyče jsme se netrefili. V 87. minutě prohrál Karel Kotek tvrdý souboj, který rozhodčí nakonec nevyhodnotil jako faul a domácí tak mohli jít do protiútoku. Jiří Moulík opět mířil sám na Martina Kyptu a balón nakonec prostrčil pod jeho rukou. V závěru zápasu již nic nepřišlo a z Krhanic odjíždíme s prohrou 7:5. Více informací zde.