Důležité vítězství "béčka"

14.06.2009 13:55

"Béčko" nastoupilo dnes v důležitém utkání proti pátému celku tabulky Netvořic. V případě vítězství by jsme si s předstihem zajistili vytyčené šesté místo. V prvním poločase byla hra pro oko diváka neatraktivní, s minimem šancí a pěkných fotbalových akcí. Z fotbalové nudy vystoupil pouze samostatný únik Tomáše Sadílka, kterého při pokusu o kličku gólman fauloval, penalta se však nekopala. Další komplikací bylo brzké odstoupení Václava Jedličky, který nemohl pokračovat ve hře po velice ostrém zákroku jednoho z hostujících hráčů.

Ve druhé půli už byla naše hra lepší. Navíc soupeř postupem času odpadal a nám se tak podařilo vstřelit tři góly. Jako první se trefil Tomáš Sadílek, když jeho střela prošla pod tělem nejistého gólmana hostí. Druhý gól dal Josef Fadler, který zakončil povedenou akci umístěnou střelou z úhlu. Poslední gól přidal Milan Murgač, který se trefil z otočky k tyči. Jedinou kaňkou zápasu byl příjezd sanitky kvůli nevolnosti jednoho z hostí. Ti tak zápas dohrávali v deseti hráčích. Náš tým tak ve velkém horku vyhrál 3-0 a zajistil si nejhůře šesté místo. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Václavice-FK Soběhrdy 3-3 (2-2)

FK Soběhrdy B-Netvořice 3-0 (0-0)