Důležité tři body z Bystřice

16.05.2009 21:51

Dnes v odpoledních hodinách naše "áčko" nastoupilo k důležitému zápasu na hřišti čtvrté Bystřice. Na tamní hřiště jsme přijeli s jasným cílem zisku plného počtu bodů. Už od začátku zápasu se nám však nedařilo tak, jako v předchozích zápasech, což vyústilo ve vedoucí gól domácích. Po obdržené brance jsme více zabrali a do konce poločasu jsme srovnali skóre zásluhou Jakuba Bartíka po krásném samostatném úniku. Hra domácích bývala často přehnaně tvrdá a potvrdila to i červená karta na jejich straně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s vědomím početní převahy a zužitkovali ji v podobě dvou gólů Pavla Procházky. V naší kombinaci však stále zůstávalo plno nepřesností a to i po dalším vyloučení na straně domácích. Bystřice však ani v devíti lidech zápas nevzdávala a tlačila se dopředu. Do konce zápasu ovšem stihla pouze snížit tvrdou ranou k tyči. Po 90.minutách byl tedy výsledek 2:3 a tak vezeme z Bystřice cenné tři body.

Více informací zde a pár fotografií ve fotogalerii.