Dospělí skončili na turnaji v Popovicích na čtvrtém místě

22.07.2013 16:13

"Áčko" čekal v sobotu kvalitně obsazený turnaj v Popovicích. Mužstvo již vedl nový trenér "áčka" Jiří Magnus. Do turnaje bylo přihlášeno domácí mužstvo Popovic (II. třída), naše "áčko", Jankov (II. třída) a Nesperská Lhota (III. třída). Los nám do semifinále přiřkl mužstvo Nesperské Lhoty. Hrálo se 2x40 minut. V nepříliš pohledném utkání jsme v prvním poločase měli navrch. Lukáš Hlavnička trefil břevno, když z dálky krásně přehazoval špatně vyběhnutého gólmana. Ve druhém poločase jsme kádr hodně prostřídali a na hřišti to bylo znát. Nesperská Lhota byla ve druhém poločase aktivnější. Gól ale vstřelit nedokázala a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Zvláštností turnaje bylo, že v případě remízy o postupu rozhodly 3 penalty, které kopali brankáři obou celků. Gólman soupeře zlikvidoval obě penalty Františka Pecha a sám 2 penalty s velkou dávkou štěstí proměnil. Nejprve František Pech vystihl stranu, ale dokázal střelu vytlačit jen na tyč, od které se míč odrazil do sítě. Při druhé penaltě brankář soupeře poslal míč o břevno do brány. Čekalo nás tedy utkání o 3. místo s domácím mužstvem Popovic.

Popovice byli po celé utkání jednoznačně lepším mužstvem a dělali si na hřišti, co se jim zlíbilo. První poločas vyhráli domácí těsně 3:2. Za nás se trefil hlavou Tomáš Procházka a velkou chybu brankáře zužitkoval Pavel Procházka. Ve druhém poločase jsme prostřídali hlavně kvůli několika drobným zraněním. Domácí pokračovali ve vytváření šancí, využili ale jen jednu a to ještě s notnou dávkou štěstí, když se míč odrazil od tyče do brankáře Luboše Bartíka a pak do branky. Obranu domácích několikrát po brejcích provětral Pavel Procházka, ale gól vstřelit nedokázal. Utkání s Popovicemi jsme tedy prohráli 4:2 a skončili jsme na čtvrtém místě. Více informací zde. Fotky z turnaje zde.