Dorost nestačil na Jesenici

22.04.2024 19:39

FK Soběhrdy/TJ Jiskra Struhařov - Jesenice 2 : 7 (0 : 4)

Vstup do zápasu jsme měli tragický, předsevzetí bojovat zůstalo v šatně. Po úvodním hvizdu jsme vyrobili sérii strašidelných hrubek, nevylezli z půlky a ve druhé minutě jsme prohrávali. To s týmem zamávalo a do přestávky jsme nedokázali ze sebe vymáčknout lepší výkon, zahodili penaltu i následující šanci a ticho o přestávce v kabině by se dalo krájet. Nepomáhají nám ani drobné zranění, kvůli kterým jsme stahovali na střídačku 3 hráče.

V druhé půli jsme ve vnitřním boji o sebevědomí zlepšili, po dvou gólech Jirky Kaňky jsme stáhli skóre na 2:5, ale pak jsme nedůrazně a lacině neubránili dvě akce hostů, kteří pečetili na 2:7.

Máme za sebou supertěžký los, zápasy s první čtyřkou ukázali, že na špičku máme daleko. Startujeme tedy "novou" soutěž o lepší postavení v tabulce s týmy okolo nás. V sobotu v Sedlčanech máme šanci napravit jarní dojem.

Branky: 60. a 76. J. Kaňka - 2. a 28. M. Kindl, 25. a 56. M. Oravec, 33. O. Šerák, 80. A. Keblušek, 88. L. Mikeš

Sestava: S. Rezek -  J. Stolař, J. Novák, A. Černý, T. Matějů -  J. Vokněr, D. Šetek, J. Podhorský, K. Hronek - J. Kaňka (K), O. Božovský

Střídající: V. Vlach, D. Holomoj, T. Duong, T. Fulín, Š. Hroch