Derby skončilo remízou

07.06.2009 14:35

V tradičním dopoledním čase dnes "áčko" odehrálo prestižní zápas s mužstvem z nedalekých Přestavlk. Utkání tak jako v předešlých letech doprovázela vypjatá atmosféra a slušná divácká návštěva. Ve středečním zápase jsme předvedli velmi špatnou hru a bylo třeba ji změnit a bojovat. Hned v úvodu zápasu došlo ke zranění Martina Vilímka a následnému střídání. Naši hru ale tak jako ve Struhařově doprovázely nepřesnosti v přihrávkách a postrádali jsme důraz v soubojích. Soupeř naopak často překračoval hranici dovolených zákroků, za což si vysloužil hned tři žluté karty. Poté ale udeřil po naší ztrátě míče ve středu pole a šel do vedení. Vzápětí byl však vyloučen přestavlcký záložník a získali jsme tak početní výhodu do hry.

V druhém poločase se naše hra mírně zlepšila, hosté se zatáhli na vlastní půli a už pouze bránili těsné vedení. Tlačili jsme se dopředu, vytvořili si i několik zajímavých příležitostí, žádná však gólem neskočila. Ten přišel až v závěrečné 15-ti minutovce, kdy se po rohu prosadil Vláďa Kovář a srovnal tak skóre na 1:1. Ani to u hostí nevyvolalo žádnou útočnou aktivitu a dál netrpělivě čekali na závěrečný hvizd. Do konce zápasu už žádný gól nepadl a mužstva se tak rozešla se smírným výsledkem 1:1. Předvedený výkon bohužel nepatřil k nejlepším, v závěru sezóny se nám příliš nedaří. Více informací zde.

Výsledky našich týmů o víkendu: FK Soběhrdy-Přestavlky 1-1 (0-1)

Zaječice-FK Soběhrdy B 4-1 (1-0)

FK Soběhrdy přípravka-Benešov C 0-8 (0-1)