Lešanské prokletí pokračuje, "béčko" zdolalo Poříčí B

05.10.2008 19:00

Dnes dopoledne nastoupil náš "B" team k utkání na domácí půdě proti Poříčí nad Sázavou B. Celý zápas jsme měli ve své režii, první poločas jsme se ještě střelecky neprosadili, ovšem ve druhém poločase se trefil dvakrát Milan Murgač a gólovou třešinku svému návratu po vleklém zranění dal Pavel Procházka. Konečné skóre zápasu 3-0 pro naše borce. Více informací zde.

Náš "A" team jel dnes odpoledne do Lešan s jediným cílem, zlomit lešanské prokletí a napravit si reputaci z minulého nevydařeného zápasu. V prvním poločase jsme měli opticky více ze hry, ale šanci jsme si vytvořit nedokázali. Domácí zahrozili jedinkrát a dokázali z toho vytěžit gól. Ve druhém poločase jsme si už dokázali vypracovat asi 4 gólové šance, bohužel jsme je neproměnili. Domácí nám tak dali lekci z produktivity a lešanské prokletí pokračuje. Více informací zde.

Výsledky našich týmů o víkendu: Lešany-FK Soběhrdy 1-0 (1-0)

FK Soběhrdy B-Poříčí nad Sázavou B 3-0 (0-0)

Bystřice-FK Soběhrdy přípravka 1-7 (1-6)