Další prohra "áčka" s Neveklovem

07.09.2023 19:11

Včera jsme nastoupili do druhého kola poháru proti Neveklovu, proti kterému jsme prohráli poslední zápas 1:4. Do tohoto utkání jsme vkročili dobře a již v první minutě jsme šli do vedení po gólu Davida Ilčiska. Hosté ale dokázali rychle odpovědět v podobě penalty v 9. minutě a skóre bylo srovnáno. V 19. a 22. minutě vstřelil Neveklov po našich chybách rychlé dva góly a šel tak do vedení. Do konce první půle se nic nezměnilo.

Ve druhé půli jsme se snažili smáznout dvougólové manko. Naše hra byla velmi aktivní a už v padesáté minutě se dostal do velké příležitosti po pěkné kombinaci Pavel Vašák, který trefil bohužel tyč. Chvíli poté byl v další šanci Jakub Bartík, kterému se nepodařilo překonat brankáře hostí a stále jsme tak prohrávali o dva góly. V sedmdesáté minutě přišla další rána. Hráč Neveklova z velké dálky vystřelil, a i když se to zdálo jako snadná práce pro brankáře, balón srazil jeden z našich obránců a nakonec skončil v síti. I přesto jsme se stále snažili útočit, ale nedařilo se nám vytvářet příležitosti jako na začátku druhé půle. V 84. minutě přišla chyba v rozehrávce mezi našimi obránci a útočník hostí se ocitl sám před naším brankáře. V této jednoznačné příležitosti se nemýlil a zakončil na konečných 1:5. Více informací zde.