Další devítibodový víkend!!!

31.05.2009 21:48

Jako poslední z našich týmů dnes nastoupilo "áčko" ke svému zápasu v Choceradech. Obavy, že se v sestavě domácích objeví někteří hráči z "áčka" se potvrdila a tak jsme věděli, že nás nečeká jednoduché utkání. První poločas se k našemu výkonu hodilo nejlépe slovo "ospalý". Nemohli jsme se dostat do herní pohody a soupeři nechávali hodně prostoru. Přesto jsme si šance vypracovali my, ale dlouho nám chyběl důraz v koncovce. Prosadili jsme se až po rohovém kopu, když gólman nedůrazně vyrazil míč těsně před sebe, kde ve skluzu vracel míč do brány Jakub Bartík a Tomáš Rozehnal byl poslední, kdo se dotkl balonu na cestě do sítě. Bohužel jsme si vzápětí nechali dát vyrovnávací gól, když se hráč domácích trefil krásně z voleje.

Druhý poločas jsme začali dobře a brzy vstřelili gól, když se Jakub Bartík prosmýkl mezi dvěma obránci a střelou k tyči překonal brankáře. Zbytek druhého poločasu už byl jen pro tu otrlejší část našich fanoušků. Počet šancí, které jsme měli, by vydal na tři zápasy. Branku domácích jsme ostřelovali jako na střelnici. Nejdříve domácí dvakrát vykopli míč z brankové čáry, poté Jiří Fulín netrefil zívající bránu a aby toho nebylo málo, tak Jakub Bartík zahodil další dvě stoprocentní příležitosti. Posledních deset minut soupeř dohrával v deseti hráčích, když byl jeden z jejich obránců vyloučen. Naštěstí soupeř naše neproměněné šance nepotrestal a tak si vezeme vydřené tři body za výhru 2-1. Více informací zde. Fotky ze zápasu ke shlédnutí ve Fotogalerii.

Výsledky našich týmů o víkendu: Chocerady B-FK Soběhrdy 1-2 (1-1)

FK Soběhrdy B-Jablonná nad Vltavou 3-0 (1-0)

Neveklov-FK Soběhrdy přípravka 1-3 (1-1)