Čtvrtá remíza "béčka" 2-2 v řadě

08.11.2008 17:04

Dnes se náš "B" team vydal pro body do Netvořic. Začátek zápasu jsme měli dobrý, byli jsme lepším týmem a podařilo se nám vstřelit trošku šťastný gól. Roman Kondrát střílel z přímého kopu z velké dálky, obránce tečoval míč do tyče, od tyče se balon odrazil do brankáře a skončil v bráně. Potom jsme ovšem přestali hrát a nechali jsme si dát do poločasu dva laciné góly. Ve druhém poločase se nám poměrně brzy podařilo vyrovnat. Trefil se Jakub Bartík po pěkné kombinaci před soupeřovým vápnem. Poté se hra začala hodně kouskovat a přibývalo ostřejších zákroků. Rozhodčí na každé straně odpustil penaltu, oba týmy si vytvořili ještě pár příležitostí, ale žádná již neskončila gólem. Vezeme tedy z Netvořic bod za remízu 2-2. Více informací zde.