"Béčko" veze 3 body z Budenína

17.10.2017 10:34

Utkání hodnotí trenér "B" teamu Michal Micka:

Po nepodařeném zápase doma, kde jsme ztratili body díky neproměněné řadě šancí po výsledku 0:1, jsme zajížděli do Budenína, který doma zatím ještě neprohrál. Bohužel jsme hráli ve velmi oslabené sestavě a pouze s jedním náhradníkem. Do branky se díky bohu postavil stále ještě ne zcela zdráv Pavel Kovář a tak mohl jít do pole Jiří Fulín. Naše hra byla aktivní a začali jsme si vytvářet tlak. Začali jsme se dostávat do šancí, a i díky chybující obraně domácích jsme měli několik brankových příležitostí. Do dvou tutovek se dostal Pepa Fadler a jednou Karel Kotek. V 15. minutě jsme zahrávali přímý kop, ze kterého střelou přes zeď Michal Micka vstřelil vedoucí branku zápasu. Na druhé straně se po jedné z mála šancí a díky špatně pokrytému hráči ve vápně podařilo domácím srovnat na 1:1. Tímto výsledkem skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme vystřídali Pepu Fadlera a na hrot za Pepu vysunuli z obrany M.Pohunka a na plac šel T.Holomoj do obrany. Hru v počátku druhé půle určoval především náš tým, který chtěl zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Bohužel jsme však často ztráceli balony díky špatným přihrávkám, ale i přesto jsme se dostávali do šancí. Oba naši útočníci se rvali o balony a pokoušeli se vstřelit gól. V 65. minutě po dlouhém balonu do vápna hlavou prodloužil M.Pohunek za sebe a na kraji malého vápna dokázal J.Fulín střelou po zemi prostřelit gólmana. Od tohoto okamžiku se náš tým více zatáhl a začal více bránit výsledek. Hráči Budenína se tlačili před branku a vypracovali si tlak s řadou rohových kopů. Naše obrana hrála v této době pod tlakem, a i díky velkému nasazení se nám podařilo výsledek ubránit a z Budenína si odvézt potřebné 3 body po hubeném výsledku 1:2. Více informací zde.