"Béčko" si v přípravě poradilo s Teplýšovicemi

19.08.2012 19:57

"Béčko" se v přípravě na první mistrovské utkání utkalo na domácí půdě s Teplýšovicemi C. Celý zápas provázelo velké vedro a na tempu utkání to bylo znát. V první půli se do šance dostaly oba týmy. Brankáři na obou stranách dlouho odolávali, ale těsně před koncem první půle se trefil Milan Murgač.

Druhý poločas už byl na branky bohatý. Josef Fadler v samostatném úniku obešel brankáře a do prázdné branky zavěsil. Pak si vzal slovo Filip Sobotka a nádhernou střelou z dálky do horního rohu branky zvýšil na 3:0. Hosté ještě snížili na 3:1, když jejich hráč prošel celou naší obranou a poradil si i s brankářem. Milan Murgač dokázal zblízka zvýšit náš náskok na 4:1. Hosté upravili na 4:2 po chybě v naší obraně. Daniel Špidra však tváří v tvář brankáři nezaváhal a nedopustil pochybnosti o vítězi zápasu - 5:2. Hosté ještě po odraženém balónu ve vápně ustanovili konečný výsledek na 5:3 pro naše mužstvo. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde.