"Béčko" si připsalo první jarní vítězství, přípravka podlehla Janovicím

19.04.2009 13:39

"B" team se dnes utkal na domácí půdě se třetím celkem tabulky Pecerad. Tomuto soupeři jsme rozhodně měli co vracet, protože na podzim jsme na jeho hřišti vedli už o 3 branky a nakonec jsme přivezli pouhý bod. Odplata se povedla dokonale. V prvním poločase vstřelili obě mužstva po gólu, naši branku vstřelil z penalty po faulu na Pavla Vašáka Milan Murgač. Ve druhé půli se soupeř dostal na začátku do vedení, potom se ovšem rozjel náš brankostroj. 4 góly jsme otočili utkání. Postarali se o ně Tomáš Sadílek a Roman Šťastný, když se oba trefili dvakrát. Zápas tak skončil 5-2. Dalším pozitivem je také návrat Dušana Heidlera, který nastoupil poprvé po zranění a odehrál 25 minut. Více informací zde. Pár fotek ze zápasu najdete ve Fotogalerii.

Přípravka zavítala na půdu taktéž třetího mužstva Vrchotových Janovic. První poločas se naším chlapcům vcelku vydařil. Domácí jsme k šancím nepouštěli, až na dva rohové kopy, kdy jako podle kopíráku soupeř dvakrát skóroval. Ve druhé půli už náš tým postupně odpadal a inkasoval další 4 branky. Skóre zápasu se tak zastavilo na stavu 6-0. Více informací zde.