"Béčko" prohrálo vysoko v Zaječicích

06.06.2009 19:31

"Béčko" dnes nastoupilo na hřišti již postupujících Zaječic. První poločas se proměnil v souboj domácích útočníků s naším brankářem Lubošem Bartíkem. Ten většinou vítězil, přesto však jednou kapituloval. Obrana hrála místy velmi nedůrazně. To platilo i v útočné fázi, která byla naprosto bezzubá.

Druhý poločas byl z naší strany ještě horší. Nepřistupovali jsme včas k hráčům, nechávali jim hodně prostoru a sami jsme jim svými chybami pomáhali ke vstřeleným gólům, kterými domácí zvýšil stav až na 3-0. Jiskřička naděje přišla po zranění domácího hráče, když soupeř dohrával v deseti, protože už měl vyčerpaná střídání. V této pasáži jsme měli navrch, gólem to potvrdil David Temer, který se trefil pěknou střelou z voleje k tyči. Soupeř ovšem závěr nevypustil a stihl ještě pečetit skóre na 4-1. Více informací zde.