"Béčko" přišlo v posledních vteřinách o vítězství

29.05.2017 14:14

"B" team přivítal na domácí půdě poslední celek tabulky z Heřmaniček. Do sestavy se po delším zranění vrátil Jaroslav Baka, který se postavil do útoku po bok Pavla Procházky. V prvním poločase překvapivě drželi otěže zápasu v rukou hosté a ve 13. minutě šli do vedení. Střela, která hostujícímu hráči špatně sedla, se dostala přímo na kopačky útočníka Heřmaniček, který sám před Pavlem Kovářem uklidil míč k tyčce - 0:1. Na druhé straně byl aktivní zejména Jaroslav Baka, ale kýžený úspěch jeho snaha nepřinesla.

Ve druhém poločase se hra vyvíjela podobným způsobem. Jaroslav Baka se ocitnul v několika dobrých pozicích, ale nebylo mu v tomto utkání přáno vstřelit branku. Z letargie nás tak vytrhla až ruka jednoho z heřmanických hráčů ve vápně a penalta, kterou proměnil kanonýr Pavel Procházka - 1:1. O 3 minuty později vyčaroval krásný fotbalový moment Jiří Fulín, který odražený míč zakroutil z prvního doteku ke vzdálenější tyčce - 1:2. Rozhodnout mohl Jaroslav Baka, který nikým nehlídaný postupoval sám na gólmana, dvakrát mu naznačil střelu, ale nakonec poslal míč vedle branky. Když už to vypadalo, že utkání přeci jen dovedeme do vítězného konce, přišel v posledních vteřinách zápasu odražený míč na vápno, který hostující hráč z voleje nádherně poslal k tyčce. Mužstva se tak rozešla smírně po remíze 2:2. Více informací zde. Fotky ze zápasu zde. "Béčko" figuruje 3 kola před koncem na čtvrté příčce v tabulce a v příštím kole zavítá v sobotu do Jablonné.